FLEXI-BAR a X-CO od 4. 9. , ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ od  22. 9. 

Cvičení začne od úterý 2. 9. Zatím budeme cvičit pouze Flexi-Bary. Pondělní hodiny zdravotního cvičení zahájíme od poloviny září a opět to uděláme formou kurzu, tedy kurz pol. září - pol. prosince. 

Hodiny Flexi-Bar a X-CO budou probíhat stejně jako jste zvyklí na dni v pohybu, tedy prostřídáme vždy oba druhy náčiní a cvičení bude uzpůsobeno tak, aby si mohl zacvičit každý. Pokud tedy jste začínali u mě na zdravotním cvičení nemusíte se bát dorazit i na Flexi-Bary. 

Platby za hodiny a přihlašování bude probíhat klasicky on-line odečtem z permanentky. Pro nové zákazníky je tedy nutná registrace do systému (pokud nevíte uděláme spolu na první hodině). Po zaregistrování mi jen dáte vědět a já Vám nabiji volné vstupy. Permanentka bude platit na obě hodiny.

!!! Nově zakoupené permanentky už budou časově omezené. Bude je tedy potřeba vyčerpat do uvedeného data !!!

První hodina Flexi-Baru bude tedy v úterý 2.9. od 19,00 hodin - kdo chce pomoci s rezervací doražte klidně dříve, uděláme registraci společně. Ostatní, kteří registraci máte se normálně přihlašte on-line. Hodiny budou vypsány nejpozději v neděli.

Ceny 

Jednotlivá hodina            80 Kč        

Permanentka 10+1        800  Kč    Platnost 6 měsíců          ​Nově od září 2015!!!

Permanentka 20+1       1400  Kč    Platnost 1 rok          ​    Nově od září 2015!!!

Základní kurz SM systému       1600 Kč                     Nově od září 2015!!!

Zdravotní cvičení

Cvičení pro všechny věkové katogerie a stupně pokročilosti. Budeme se zabývat kompenzačním cvikům, stabilizaci pohybového aparátu, správným držením těla a seznámíme se postupně s metodou SM Systém.

Vhodné při bolestech zad a pohybového aparátu.

Flexi-Bar a X-CO

Toto cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie a stupně pokročilosti. Velmi vhodné jsou lekce pro klienty s bolestmi zad, krční páteře, potížemi s inkontinencí apod. Každý si při cvičení zátěž určuje sám a může tak v rámci skupinové lekce individuálně rozvíjet svoji kondici a posilovat problémové partie. Cvičení s Náčiním X-CO a Flexi-Bar napomáhá vyrovnávat svalové dysbalance.

Více o cvičení s X-CO a Flexi-Bar a jeho účincích na Lekce.